اولین تور فناوری پارک شهید بهشتی برگزار شد

اولین تور فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، اول آبان ماه در دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی برگزار شد.

در این اتفاق علمی که‌ با حضور هیات رییسه و برخی از اعضای هیئت علمی، مدیران مراکز دانشکده و‌ آزمایشگاه های دانشکده و مدیران پارک علم و فناوری، مراکز نوآوری دانشگاه و واحدهای فناور برگزار شد، دکتر فریبرز مسعودی، رییس پارک علم و فناوری از آغاز تورهای پارک و ضرورت تعامل با دانشکده ها خبر داد.

در ادامه دکتر محمد علی مظاهری رییس دانشکده به معرفی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی پرداخت و به ظرفیت ها و پتانسیل اساتید، رشته ها، رساله ها و طرح های پژوهشی و البته چالش های بازاریابی و مالکیت های فکری محصولات فناورانه اشاره کرد.

سپس دکتر فرنوش اعلامی رییس مرکز نوآوری دانشکده به ارائه پیشنهادهایی جهت همکاری پارک و دانشکده از جمله دریافت نیازها و چالش های شرکت ها، برگزاری بوتکمپ های متنوع جهت جذب دانش آموختگان و همکاری مشترک در راستای تعریف و حمایت از پایان نامه ها و بهره مندی از ظرفیت های اساتید، دانشجویان و آزمایشگاه ها پرداخت.

پیشنهادهای مختلف برای همکاری توسط پارک و دانشکده از جمله موضوعاتی بود که در ادامه به بحث گذاشته شد.

بازدید از آزمایشگاه های روانشناسی، دانش شناسی، سلامت الکترونیک، بازی و فناوری های پیشرفته یادگیری و روابط مثبت در اولین تور فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی انجام شد.

 

درباره‌ی safavi safavi

همچنین ببینید

نشست دفاعیه دوره سوم DBA آکادمی دریایی سیراف برگزار شد

سومین نشست دفاعیه و ارائه پروژه های نهایی دانش پذیران دوره تخصصی DBA Maritime management …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *