بازدید مسئولین پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر

به منظور بررسی راهکارهای تعامل میان پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر، ششم شهریور ماه دکتر یاسر نیک پیمان مدیر فناوری و نوآوری پارک علم و ‌فناوری و دکتر جهانگیری معاون پژوهشی دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی از این مرکز بازدید کردند.
در این بازدید دکتر شهریار زینی به معرفی فعالیت های کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر به عنوان یکی از زیرمجموعه های هلدینگ رایزکو، پرداخته و فعالیت های متنوع این مرکز بخصوص در زمینه صنایع خودرو از جمله نسل جدید خودروهای برقی و سایر زمینه‌ها مانند نوآوری‌اجتماعی، فناوری‌های مربوط به سلامت، بهداشت و غذا را تشریح کرد.
در ادامه جلسه دکتر نیک پیمان در رابطه با پیشینه پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، فعالیت پردیس های مختلف و سیاست های پارک علم و فناوری صحبت کرد.
وی در رابطه با یکی از سیاست های پارک که تمایل به همکاری شرکت های بزرگ است گفت: جذب شرکت های بزرگ و نامی میتواند در روند فعالیت شرکت‌های کوچکتر و نوپای مستقر در پارک موثر باشد و این شرکت‌‌ها میتوانند از ایده و کسب و کارهای کوچکتر حمایت کنند. استقرار این شرکتها در کنار شرکتهای کوچک و متوسط مقیاس حاضر در مراکز نوآوری دانشگاه هم از جمله اهدافی است که در راستای تقویت هرچه بیشتر و بهتر واحدهای فناور در دستور کار داریم.
همچنین در این جلسه دکتر جهانگیری به معرفی فعالیت‌‌های دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی پرداخت و تاکید کرد: علاوه بر فعالیت ها و تعاملات قبلی، جهت توسعه فعالیت‌ها و تعمیق ارتباطات پارک علم و فناوری دانشگاه بهشتی و کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر میتوانیم تعاملات خوبی در آینده داشته باشیم.
در پایان جلسه مسئولین دانشگاه شهید بهشتی از بخشهای مختلف کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر بازدید کرده و توانمندی های این مرکز را در حوزه های متنوع بخصوص صنایع خودرو از نزدیک مشاهده کردند.

درباره‌ی safavi safavi

همچنین ببینید

Khabarname 07 نهایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *